Romana | English
Ringuri Active Cotatii Terminale Sbk-uri Evenimente Stiri Contul meu Ajutor
  Sediul central BRM
Presedinte: Gabriel Purice
Director Executiv: Daniel Dumitrescu
Adresa: Str. Buzeşti nr. 50-52, etaj 7, sect.1
Tel.: +40 21 317.4560
Fax.: +40 21 317.2878
Email: office@brm.ro
  Terminalul BRM Bacău
Presedinte: Bulai Daniela-Sorina
Director Executiv: Bulai Daniela-Sorina
Adresa: B-dul Decebal nr. 35, Bloc I 4, parter,
Tel.: 0233.232.390
Fax.: 0233.232.390
Email: piatraneamt@brm.ro
  Terminalul BRM Botosani
Presedinte: Zaharia Rusu Dan
Director Executiv: Dana Ghiga
Adresa: Pietonal Transilvaniei nr. 4, Mezanin
Tel.: 0231.514.474
Fax.: 0231.514.474
Email: botosani@brm.ro
  Terminalul BRM Braşov
Presedinte: Radu Irimia
Director Executiv: Iana Lomos
Adresa: Str. Lunga, nr. 100
Tel.: 0722.164.877
Fax.: 0372.873.697
Email: brasov@brm.ro
  Terminalul BRM Calarasi
Presedinte: Stavros Paraschou
Director Executiv: Octavian Stanciu
Adresa: Str. Buzeşti nr. 50-52, etaj 7, sect.1
Tel.: 0724.058.704
Fax.: 0314.368.124
Email: calarasi@brm.ro
  Terminalul BRM Cluj
Presedinte: Mihai Chintoanu
Director Executiv: Liana Pop
Adresa: B-dul Nicolae Titulescu nr. 4
Tel.: 0264.414.484 / 0722.984.835
Fax.: 0264.414.480
Email: cluj@brm.ro
  Terminalul BRM Constanţa
Presedinte: Milcoveanu Gheorghe
Director Executiv: Milcoveanu Gheorghe
Adresa: B-dul 1 Decembrie 1918, nr. 2A, bl. I 2, parter
Tel.: 0241.511.108 / 0727.225.127
Fax.: 0241.690.079
Email: constanta@brm.ro
  Terminalul BRM Craiova
Presedinte: Cristian Dobre
Director Executiv: Mihaela Serban
Adresa: Str. Brestei nr. 21, cod 200420
Tel.: 0251.412.379, int. 208 / 0747.118.831
Fax.: 0251.411.628
Email: craiova@brm.ro
  Terminalul BRM Galaţi
Presedinte: Ion Mocanu
Director Executiv: Marius Brinza
Adresa: Str. Mihai Bravu nr.46, cod 800208
Tel.: 0236.461.188 / 0740.770.030
Fax.: 0236.460.650
Email: galati@brm.ro
  Terminal BRM Giurgiu
Presedinte: Alexandru Epangeac
Director Executiv: Marius Eduard Corbu
Adresa: Sos Bucuresti nr. 57
Tel.: 0246.215.444
Fax.: 0246.213.732
Email: giurgiu@brm.ro
  Terminalul BRM Hunedoara
Presedinte: Vasile Borsi
Director Executiv: Stan Arion Mihai
Adresa: Str. Brazilor nr. 52
Tel.: 0722.277.275
Fax.: 0722.277.275
Email: hunedoara@brm.ro
  Terminalul BRM Iaşi
Presedinte: Ioana Grojdea
Director Executiv: Iulica Mihaela Toma
Adresa: Sos. Pacurari nr. 127, Cladire EVO Business Center, Et.1
Tel.: 0332.803.655; 0741.052.848
Fax.: 0332.803.656
Email: iasi@brm.ro
  Terminalul BRM Piatra Neamţ
Presedinte: Bulai Daniela-Sorina
Director Executiv: Daniela Sorina Bulai
Adresa: B-dul Decebal nr. 35, Bl. I 4, parter, cod 610076
Tel.: 0233.232.390 / 0722.455.461
Fax.: 0233.232.390
Email: piatraneamt@brm.ro
  Terminalul BRM Timişoara
Presedinte: Radu Irimia
Director Executiv: Adrian Razvan Lulciuc
Adresa: Str. Aries nr. 18, Timisoara
Tel.: 0742.987.134
Fax.: 0742.987.134
Email: timisoara@brm.ro
  Agent BRM Alba
Presedinte:
Director Executiv: Murgoiu Lucian
Adresa: BRM
Tel.: 0753.655.487
Fax.: BRM
Email: alba@brm.ro
  Agent BRM Harghita
Presedinte:
Director Executiv: Benkő Tibor Csaba
Adresa: str. Buzesti nr. 50-52, etaj 7
Tel.: 0730.715.903
Fax.: 0730.715.903
Email: harghita@brm.ro
  Agent BRM Suceava
Presedinte:
Director Executiv: Marius Moldovan
Adresa: str. Buzesti nr. 50-52, etaj 7
Tel.: 0747.014.196
Fax.: BRM
Email:
Utilizator
Parola
 Cerere creare cont nou